Істория грошового обігу України

Історія Північного Причoрномор'я та його монетної справи

Виставки та експозиції

Публікації

Популярні проекти

Керівництво та адреса музею

Експертна комісіяНазад


  Популярні музейні проекти
Ru  En  Ua  
 

Крім основної виставочно-экспозіційний діяльності Одеський музей нумізматики щорічно розробляє і здійснює популярні телевізійні та публіцистичні проекти по історії України й Одеси.

У 1999-2000 рр. був створений телесеріал Галерея Стара Одеса, присвячений старій архітектурі міста.

У 2000-2001 рр. на 38-м каналі Одеського телебачення демонструвався інший серіал – У світі колекцій. Він був присвячений найбільш цікавим і відвідуваним виставкам, проведеним в Одеському музеї нумізматики.

Великою популярністю у дітей і школярів користався телевізійний проект Клуб філомандрувань, створений у 2002 р. співробітниками музею разом з колективом творчої студії "Лад" Одеського телебачення.

Проект Про що розповіла монета, що з'явився в 2003 р., був реалізований у двох варіантах - телесеріалі та випусках суспільно-публіцистичного збірника "Альманах". Цей проект присвячений історії України з найдавніших часів до нинішнього періоду. Історія ця розкривається за допомогою монет - найважливіших культурних та історичних пам'ятників.

У 2003-2004 рр. був створений телесеріал Галерея портретів на монетах Північного Причорномор’я, в 2004-2005 рр. новий серіал – Проекція часу.

В 2006-2007 рр. був створений цикл телевізійних передач Світ самоцвітів, присвячений різним самоцвітам - дорогоцінним і виробним каменям.

Телесеріал "Пантеон грецьких богів на античних монетах" став черговим музейним проектом в 2008-2010 рр. і присвячувався 10-й річниці Одеського музею нумізматики.

Більшість цих телевізійних проектів записані на DVD, які можна замовити й придбати в музеї.© The Odessa Museum of Numismatic 2000